Pohádková kovárnaŽivý betlém v Selibově letos nebude

14.12.2023 8:42

Milí návštěvníci a příznivci Pohádkové kovárny, ač neradi, máme pro vás nemilou zprávu. Po sněhové kalamitě nám sníh začal tát a k tomu i několik dní vydatně prší, takže nejen zahrada kovárny, ale i louka před betlémem je moc podmáčená - zkrátka ani v pohádce neporučíme větru, dešti...

Kdo jste nás navštívil letošní Velikonoce, tak víte, že v takovémhle upršeném počasí se za chvilku všichni budeme brodit bahnem a nejen, že je to nepříjemné, je to taky nebezpečné - a zdraví vás, našich návštěvníků, i všech pohádkových bytostí, účinkujících a v neposlední řadě i koníků, kteří vezou tři krále, je pro nás nejdůležitější!

A tak čertovská cháska dala hlavy dohromady, vzala rozum do hrsti a rozhodla, že se z těchto důvodů ŽIVÝ BETLÉM LETOS NEUSKUTEČNÍ.

 

Máme ale dobrou zprávu pro všechny, kteří jste se k nám chystali, NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE I TAK! Tento víkend 16. a 17. prosince, a potom mezi svátky 27. - 30. prosince, bude vánočně vyzdobená kovárna otevřena od 11 do 16.30 hodin. Můžete si u nás třeba vyrobit nějaký ten dáreček pod stromeček nebo krásnou zimní dekoraci.

Poté se pohádkové bytosti už odeberou k zimnímu spánku, aby vás mohli přivítat zase na jaře.

Moc se všem omlouváme, děkujeme za pochopení, přejeme klidný adventní čas a budeme se moc těšit na setkání!

Zobrazeno 697x

 

PF 2024

1.1.2024 19:06

Naši milí kamarádi,
brány kovárny se v prosinci zavřely a čerti a hastrmani se uložili do svých vyhřátých pelíšků k zaslouženému zimnímu spánku. Probudit pohádkovou havěť s námi můžete zase v březnu.
Děkujeme vám všem za přízeň, za krásné společné chvíle a těšíme se na brzké setkání. Do nového roku vám přejeme hlavně štěstí, zdraví a lásku!

Živý betlém v Selibově letos nebude

14.12.2023 8:42

Milí návštěvníci a příznivci Pohádkové kovárny, ač neradi, máme pro vás nemilou zprávu. Po sněhové kalamitě nám sníh začal tát a k tomu i několik dní vydatně prší, takže nejen zahrada kovárny, ale i louka před betlémem je moc podmáčená - zkrátka ani v pohádce neporučíme větru, dešti...

Vánoční Pohádková kovárna

26.10.2023 16:04

Chtěli byste vědět, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků a Štrúdlování letos nebude

18.9.2023 12:32

Moc nás to mrzí, ale v letošním roce z technických důvodů neuskutečníme tradiční podzimní slavnost UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU A ŠTRÚDLOVÁNÍ.

Nadační fond Tesco

9.7.2023 15:33

S radostí vám oznamujeme, že naše Pohádková kovárna se dostala mezi 3 vybrané projekty v programu Vy rozhodujete, my pomáháme od Nadace Tesco Česko. V případě, že v období od 10. července do 6. srpna nakoupíte v supermarketu Tesco Písek, obdržíte u pokladny žeton, který vám umožní podpořit projekt, který vás nejvíc oslovil.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.