Pohádková kovárnaŽivý betlém v Selibově letos nebude

14.12.2023 8:42

Milí návštěvníci a příznivci Pohádkové kovárny, ač neradi, máme pro vás nemilou zprávu. Po sněhové kalamitě nám sníh začal tát a k tomu i několik dní vydatně prší, takže nejen zahrada kovárny, ale i louka před betlémem je moc podmáčená - zkrátka ani v pohádce neporučíme větru, dešti...

Kdo jste nás navštívil letošní Velikonoce, tak víte, že v takovémhle upršeném počasí se za chvilku všichni budeme brodit bahnem a nejen, že je to nepříjemné, je to taky nebezpečné - a zdraví vás, našich návštěvníků, i všech pohádkových bytostí, účinkujících a v neposlední řadě i koníků, kteří vezou tři krále, je pro nás nejdůležitější!

A tak čertovská cháska dala hlavy dohromady, vzala rozum do hrsti a rozhodla, že se z těchto důvodů ŽIVÝ BETLÉM LETOS NEUSKUTEČNÍ.

 

Máme ale dobrou zprávu pro všechny, kteří jste se k nám chystali, NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE I TAK! Tento víkend 16. a 17. prosince, a potom mezi svátky 27. - 30. prosince, bude vánočně vyzdobená kovárna otevřena od 11 do 16.30 hodin. Můžete si u nás třeba vyrobit nějaký ten dáreček pod stromeček nebo krásnou zimní dekoraci.

Poté se pohádkové bytosti už odeberou k zimnímu spánku, aby vás mohli přivítat zase na jaře.

Moc se všem omlouváme, děkujeme za pochopení, přejeme klidný adventní čas a budeme se moc těšit na setkání!

Zobrazeno 2922x

 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2024

21.4.2024 13:22

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

NOVINKY Z KOVÁRNY 2024

20.3.2024 13:18

Naši milí návštěvníci, kamarádi a příznivci Pohádkové kovárny,
před zahájením naší čtrnácté sezony pro vás máme důležitou informaci – POČÍNAJE LETOŠNÍM ROKEM BUDE VEŠKERÁ NAŠE NABÍDKA PŘICHYSTÁNA POUZE V AREÁLU POHÁDKOVÉ MAŠTALE. Ti z vás, kteří nás navštěvujete pravidelně, víte, že to je areál, kde se nachází výtvarná dílna, bludiště, vláčkodráha nebo třeba oslíci. Chaloupka na návsi, ve které doteď probíhaly prohlídky muzea české pohádky, zůstane uzavřená.

Svěcení jara aneb Pohádkové Velikonoce

6.3.2024 20:19

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo na jihočeské vsi, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově u Písku.

PF 2024

1.1.2024 19:06

Naši milí kamarádi,
brány kovárny se v prosinci zavřely a čerti a hastrmani se uložili do svých vyhřátých pelíšků k zaslouženému zimnímu spánku. Probudit pohádkovou havěť s námi můžete zase v březnu.
Děkujeme vám všem za přízeň, za krásné společné chvíle a těšíme se na brzké setkání. Do nového roku vám přejeme hlavně štěstí, zdraví a lásku!

Živý betlém v Selibově letos nebude

14.12.2023 8:42

Milí návštěvníci a příznivci Pohádkové kovárny, ač neradi, máme pro vás nemilou zprávu. Po sněhové kalamitě nám sníh začal tát a k tomu i několik dní vydatně prší, takže nejen zahrada kovárny, ale i louka před betlémem je moc podmáčená - zkrátka ani v pohádce neporučíme větru, dešti...
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.