Pohádková kovárnaUkládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE K AKCI UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU V SOBOTU 19.9.2020

Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel zrušili účast režiséra Zdeňka Trošky, zpěváka Richarda Pachmana a kapely Žízniví Dubáci na akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku. Věříme, že vám u nás dáme brzy jinou příležitost k setkání s nimi, nicméně určitě se všichni shodneme na tom, že v této době je opatrnost a zdraví na prvním místě.

I přesto ale pro vás máme připravený bohatý program, tak se na vás budeme moc těšit! Doražte kdykoliv od 10 do 17 hodin a užijte si s námi poslední zbytky babího léta.

Akce se koná z větší části ve venkovních prostorách, ale některé aktivity probíhají také uvnitř kovárny či maštale. Prosíme, nezapomeňte si přinést roušku. Děkujeme!

Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a v naší výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku. Několikrát za den pak příchozí uvidí krátkou pohádku hudebně divadelní skupiny Rybníkáři. Rádi také přivítáme vodní havěť z přilehlých či dalekých vodních toků, proto všichni příchozí hastrmánci, žabičky a víly budou odměněni.

Soutěž ve štrúdlování letos sice musíme oželet, ale nebojte, o jablíčkové mňamky na ochutnání nepřijdete, o to se postará naše medvědice Máša!

V letošním roce se nebude konat soutěž o nejlepší jablečnou mňamku, proto máte celý rok na to, vypilovat své recepty k dokonalosti a porotě příštího ročníku Štrúdlování pořádně ztížit práci při výběru toho nejlepšího štrúdlu…

Více informací: tel.: 724 913 100, 604 900 985, e-mail: info@pohadkovakovarna.cz

pohadkovakovarna.cz, FB: facebook.com/pohadkovakovarna

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu či zrušení celé akce. Sledujte pravidelně naše oficiální webové stránky či profily na sociálních sítích pro aktuální situaci.

Zobrazeno 709x

 
 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2021

29.4.2021 9:46

Pohádková kovárna přijme na brigádu nové kolegy na pozice:
- průvodce a animátor
- prodej vstupenek a suvenýrů
- obsluha výtvarné dílny
- obsluha občerstvovny

PF 2021

24.12.2020 17:08

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční Pohádková kovárna

10.12.2020 9:55

Chtěli byste vědět, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně!

V sobotu 5. a neděli 6. prosince 2020 stále ZAVŘENO.

1.12.2020 21:26

Často se nás v teď ptáte, zda budeme mít díky rozvolnění v prosinci otevřeno.

Máme e-shop!

1.12.2020 20:31

Připravili jsme pro vás zbrusu nový pohádkový e-shop, který najdete na stránkách www.pohadkovykramek.cz
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.