Pohádková kovárnaUkládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE K AKCI UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU V SOBOTU 19.9.2020

Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel zrušili účast režiséra Zdeňka Trošky, zpěváka Richarda Pachmana a kapely Žízniví Dubáci na akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku. Věříme, že vám u nás dáme brzy jinou příležitost k setkání s nimi, nicméně určitě se všichni shodneme na tom, že v této době je opatrnost a zdraví na prvním místě.

I přesto ale pro vás máme připravený bohatý program, tak se na vás budeme moc těšit! Doražte kdykoliv od 10 do 17 hodin a užijte si s námi poslední zbytky babího léta.

Akce se koná z větší části ve venkovních prostorách, ale některé aktivity probíhají také uvnitř kovárny či maštale. Prosíme, nezapomeňte si přinést roušku. Děkujeme!

Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a v naší výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku. Několikrát za den pak příchozí uvidí krátkou pohádku hudebně divadelní skupiny Rybníkáři. Rádi také přivítáme vodní havěť z přilehlých či dalekých vodních toků, proto všichni příchozí hastrmánci, žabičky a víly budou odměněni.

Soutěž ve štrúdlování letos sice musíme oželet, ale nebojte, o jablíčkové mňamky na ochutnání nepřijdete, o to se postará naše medvědice Máša!

V letošním roce se nebude konat soutěž o nejlepší jablečnou mňamku, proto máte celý rok na to, vypilovat své recepty k dokonalosti a porotě příštího ročníku Štrúdlování pořádně ztížit práci při výběru toho nejlepšího štrúdlu…

Více informací: tel.: 724 913 100, 604 900 985, e-mail: info@pohadkovakovarna.cz

pohadkovakovarna.cz, FB: facebook.com/pohadkovakovarna

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu či zrušení celé akce. Sledujte pravidelně naše oficiální webové stránky či profily na sociálních sítích pro aktuální situaci.

Zobrazeno 400x

 
 

V listopadu 2020 máme stále zavřeno!

28.11.2020 9:45

Vzhledem k přetrvávající pandemii a vládním nařízením není Pohádková kovárna ani v listopadu otevřena. Pokud se situace zlepší, určitě vás budeme včas informovat o případném otevření.

Podzimní ohlédnutí za 10. sezónou

6.11.2020 23:12

Milí kamarádi, přátelé, návštěvníci Pohádkové kovárny! Když na jaře přiletěl drak a velkým mrakem zakryl sluníčko, nikdo z nás si nemyslel, že se tenhle drak jen tak nevzdá a zůstane tu s námi.

Volné vstupenky do kovárny

29.10.2020 22:12

Máte doma volnou vstupenku k nám do kovárny, která má platnost do konce roku 2020?

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

Loskuták na výletě

26.6.2020 23:05

V sobotu 27.6. ve 13:05 si nalaďte pořad Rady ptáka Loskutáka, který se tentokrát natáčel v jižních Čechách. Jedním z míst, která štáb navštívil, byla i naše kovárna.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.